Popularny zespół rockowy w Gran Turismo 7. Mają odświeżyć klasyczny motyw przewodni

Gran Turismo 7 - Porshe 917 Living Legend jedzie przez tor wyścigowy
PS4 PS5

W Gran Turismo 7 może pojawić się nowa wersja klasycznego Moon Over the Castle. W najnowszej odsłonie serii wykona go Bring Me The Horizon.

Choć to na razie niepotwierdzone informacje, raczej brzmią dość solidnie.

Bring Me The Horizon w Gran Turismo 7

Nie wiem czy kojarzycie główny motyw z serii GT „Moon Over the Castle”, ale polecam czym prędzej to nadrobić (poniżej wersja z „czwórki). Klasyczny utwór znany jest z pewnością fanom serii, a tegoroczna odsłona może doczekać się jego kompletnie nowej wersji.

W materiałach reklamowych krążących po sieci, a chwilę później także i na Reddicie pojawiła się rzekoma wczesna wersja popularnej piosenki w wykonaniu Bring Me The Horizon. Utwór jednak dość szybko zdjęto. Raczej udowadnia to, że był autentyczny. Co ciekawe, wciąż da się go znaleźć (m.in. na Soundcloudzie), ale w bardzo „średniej” jakości i bez wokali. No, chyba że wokali nie powinniśmy się spodziewać, co również nie byłoby aż takie dziwne.

Jego autorstwo przypisuje się brytyjskiemu zespołowi rockowemu BMTH. I tak, świadomie zaznaczam tu „rockowemu”, gdyż przez lata ich styl muzyczny zmieniał się przez wiele różnych gatunków, więc najbezpieczniej wrzucić wszystko do dość „ogólnego” wora gatunkowego. BMTH stworzyło wcześniej utwór „Ludens” promujący Death Stranding, a w swoich tekstach wielokrotnie nawiązuje do gier wideo.

Na premierę utworu raczej nie musimy długo czekać. Kolejny pokaz State of Play już jutro. Ma zostać poświęcony właśnie nowej odsłonie serii gier wyścigowych. Spodziewamy się, iż wtedy doczekamy się oficjalnego zaprezentowania piosenki, a być może i całego soundtracku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie