Gracze wracają do The Division. Oto główny powód

Gracze wracają do The Division. Oto główny powód
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Nie można było tak od razu?

Anne Blondel z Ubisoftu podała, że gracze zaczynają powracać do rozgrywek sieciowych w The Division. Powód jest prosty. Wszystko przez najnowszą aktualizację 1.4, która trafiła kilka tygodni temu do pobrania i zmniejszyła między innymi zbyt duże rozbieżności między postaciami, które dopiero zaczynają rozgrywkę, a tymi już doświadczonymi. Ponadto usprawnione zostały niektóre elementy rozgrywki, aby po prostu grało się przyjemniej (większe wrażenie grania w strzelankę, a nie symulację).

Po premierze aktualizacji 1.4, liczba aktywnych graczy wróciła do poziomu, który mieliśmy w okresie premiery – twierdzi Anne Blondel.

To pokazuje, że gracze nie znudzili się grą, a jedynie pewne niedociągnięcia optymalizacyjne związane z poziomem trudności i ogólną rozgrywkę sprawiły, że sporo graczy odwróciło się od The Division. Ciekawe czy przyrost użytkowników zobaczymy po premierze kolejnej aktualizacji?

Kiedy patch 1.5 do The Division na PS4? Ubisoft wydaje specjalne oświadczenie

Patch 1.5 do The Division jest już obecny na komputerach PC oraz konsoli Xbox One i według zapewnień Ubisoftu z początku tego tygodnia, powinien wkrótce wylądować również na PlayStation 4.

Deweloper wydaje teraz specjalne oświadczenie, w którym tłumaczy, że sprawa się trochę skomplikowała…

Witajcie agenci, chcielibyśmy poinformować o sytuacji z aktualizacją 1.5 na PlayStation 4. Po początkowym zgłoszeniu poprawki do Sony, odkryliśmy pewne problemy techniczne, które niestety sprawiły, że plany implementacji aktualizacji się wydłużą. Wiadomość od Sony powinna nadejść w poniedziałek. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, aktualizacja pojawi się we wtorek, 29 listopada. W mało prawdopodobnym przypadku, jeśli pojawiłyby się problemy, będziemy niestety zmuszeni opóźnić jej premierę. W takim wypadku postaramy się, by jej implementacja miała miejsce jak najszybciej. Staramy się również, by projekty, dostępne w grze dla graczy PC i Xbox One pojawiły się dla graczy PlayStation 4 wraz z łatką. Zapewniamy jednocześnie, że opóźnienie łatki nie ma nic wspólnego z planowaną premierą dodatku Przetrwanie na PlayStation 4 w dniu 20 grudnia – czytamy na polskim forum The Division.

Mamy nadzieję, że zrealizowany zostanie optymistyczny scenariusz i patch 1.5 do The Division wyląduje na PS4 z początkiem przyszłego tygodnia. Jeśli coś ruszy się w tej sprawie, na pewno Was poinformujemy.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie