Na GOG-u odbierzecie świetne RPG akcji osadzone w świecie Lovecrafta

Gra za darmo na GOG.com dla fanów Lovecrafta. Świetne RPG akcji
Newsy PC

GOG kontynuuje swoje rozdawnictwo. Kolejna gra za darmo to Lovecraft’s Untold Stories, czyli udana wariacja na temat roguelike i RPG akcji.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o możliwości odebrania darmowej cyberpunkowej platformówki Dex. Tytuł może i wygląda niepozornie, ale w istocie znajdziemy w nim solidne fundamenty gry RPG. Dziś oferta, zgodnie z zapowiedzią, została zmieniona i odbierzemy kolejny tytuł za darmo.

Gra za darmo na GOG.com dla fanów Lovecrafta

Tym razem padło na Lovecraft’s Untold Stories. Zapewne miłośnicy Samotnika z Providence kojarzą ten „indyczy” tytuł, który jest w istocie roguelike’iem. Produkcja mocno korzysta z dorobku popularnego pisarza. Trafimy do miejsc znanych z kart jego powieści i zmierzymy się z wykreowanymi w jego umyśle stworzeniami i innymi wrogami. Jakby tego było mało – przyjdzie nam do wszystkich tych istot strzelać.

Tytuł bardzo mocno skupia się na elemencie akcji, choć nie zabrakło mocnych konotacji z gatunkiem RPG. Ze względu na proceduralnie generowane lokacje nie będziemy się raczej nudzić. W trakcie rozgrywki ulepszymy postacie (tych jest parę do wyboru), zdobędziemy lepsze wyposażenie, rozwiążemy zagadki i postaramy się zgłębić informacje na temat Wielkich Przedwiecznych. Dopiero wtedy możemy stanąć z nimi do walki.

Oczywiście to nie wszystko, bo GOG cały czas zachęca nas do skorzystania z nowej wyprzedaży. Znajdziemy na niej mnóstwo nowszych i starszych tytułów z cenami obniżonymi nawet o 90%! Jeżeli szukacie najciekawszych ofert – zapraszamy do tego artykułu. Jeśli jednak chcecie odebrać Lovecraft Untold Stories – zrobicie to w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie