Zgarnijcie darmową grę na Epic Games Store, póki jeszcze jest czas

Gra za darmo w Epic Games Store. Odbierzcie poprzedną pozycję
Newsy PC

Wciąż dostępna jest gra za darmo z ubiegłego tygodnia w Epic Games Store. Mamy niewiele czasu na jej odebranie, bo dziś oferta zmieni się na nową.

Epic Games Store rozdaje gry za darmo nie od dziś, ale wiele wskazuje na to, że wcale nie zamierza przestać. Wciąż możemy odebrać na platformie grę z ubiegłego tygodnia. Lepiej to jednak zrobić szybko, bo o 17:00 oferta zmieni się na nową.

Za darmo do odebrania mamy Unrailed! To niezależna gra, w której… budujemy tory ze znajomymi. Może i dziwnie to brzmi, ale twórcy zarzekają się, że czeka nas mnóstwo wyzwań, dużo radochy i, przede wszystkim, możliwość rozgrywania wszystkiego w kooperacji. Tytuł powstał jako gra imprezowa, więc w sam raz sprawdzi się na niezobowiązujące spotkanie ze znajomymi.

Unrailed! nie jest może do końca tym, do czego Epic nas przyzwyczaił, ale nie warto się tym zadręczać. Jeżeli oczekujemy hitu, lepiej jednak poczekać trochę dłużej. No, może i kolejna gra za darmo należy do znanej marki, ale to raczej dość „hermetyczna” produkcja.

Już dziś o godzinie 17:00 na Epicu pojawi się Cook, Serve, Delicious! 3?! zupełnie za darmo. Tak, mamy tu do czynienia z kolejnym „indykiem”, ale fani gotowania i wyzwań zręcznościowych nie powinni się martwić. Cook, Serve, Delicious w trzeciej odsłonie pozwoli nam wcielić się we właściciela food trucka w zaiste dziwnej scenerii. Trafimy bowiem do zniszczonej Ameryki 2042 roku (nie, jest to spin-off Battlefielda 2042) i będziemy musieli karmić wszystkich chętnych i zrobić to, w jak najszybszym czasie. Z pewnością przypomnimy Wam, gdy oferta dziś się zmieni.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie