Rzepa unikająca podatków. Pobierajcie nową grę za darmo, wiemy co za tydzień

Gra za darmo w Epic Games Store o rzepie unikającej podatków
Newsy PC

Nowa gra za darmo w Epic Games Store jest już dostępna. Warto się nią zainteresować, choćby ze względu na dość dziwne założenia fabularne.

W ubiegłym tygodniu mogliśmy odebrać za darmo The Evil Within 2, czyli, w moim skromnym zdaniu, bardzo udany survival horror stanowiący jedną z najlepszych gier od Tango Gameworks. Wcześniej była też pierwsza część, więc mówimy o wybitnie dobrej ofercie na Halloween. Jak już wiecie, święto grozy się skończyło, więc trzeba wracać do świata żywych, podatków i… rolnictwa.

Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, nowa gra za darmo ma bardzo ciekawe założenia fabularne. Tak naprawdę wszystko jest w tytule – Turnip Boy Commits Tax Evasion. No jasne, jest to gra o chłopcu-rzepie, który stara się unikać podatków. Aby lepiej nakreślić sytuację, warto oddać głos twórcom.

Graj jako urocza, ale sprawiająca kłopoty rzepa. Unikaj płacenia podatków, rozwiązuj roślinne zagadki, zbieraj plony i walcz z ogromnymi bestiami, a wszystko to w podróży mającej na celu zniszczenie skorumpowanego rządu warzyw!

– czytamy na stronie

Brzmi dziwacznie, ale w duchu mówimy o “przytłaczająco pozytywnie” odebranej grze na Steam, łączącej ze sobą akcję, przygodówkę i mnóstwo pokładów humoru. Tytuł jest dostępny do pobierania za darmo już teraz, więc polecam udać się w to miejsce.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że za tydzień odbierzemy jeden z najdziwniejszych horror FPS-ów w ogóle, czyli Golden Light.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie