Epic Games Store - Galactic Civilizations III

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowa gra za darmo na Epic Games Store pozwoli Wam stoczyć kosmiczne boje

Kolejna gra za darmo na Epic Games Store nie każdego ucieszy. To Galactic Civilizations III, które było rozdawane już w styczniu rok temu. Jeśli jednak nie macie, warto chwycić klawiaturę i myszkę, by odebrać produkcję.

Na zgarnięcie tego prezentu macie czas do 20 stycznia 2022 roku, do godziny 16:59. Tydzień to dość sporo, jednakże rzeczą ludzką zdecydowanie jest zapominalstwo. W związku z tym rekomenduję teraz przejść się szybkim krokiem do EGS, aby przypisać ów gratis do swojego konta.

Galactic Civilizations III to strategia turowa, w której operujecie zasobem swoich statków kosmicznych. Poprowadźcie swoje oddziały ku zwycięstwu, przemieszczając odpowiednie jednostki po planszy. Twórcy oddali do dyspozycji szereg najróżniejszych ras i technologii, aby zróżnicować rozgrywkę. Tytuł w sam raz dla osób, które lubują się w nieco wolniejszym gameplay’u.

Już za tydzień będzie do zgarnięcia Relicta, czyli pierwszoosobowa gra logiczna, w której grający manipulują grawitacją i magnetyzmem. Brzmi ciekawie, więc z pewnością niejeden gracz skorzysta z tej okazji. A skoro o okazjach mowa…

…to na takie jesteście w stanie natrafić na Dziale Promocji. Niejednokrotnie odnajdziecie tam najlepsze oferty na gry wideo (w tym za darmo!), DLC, sprzęty gamingowe i konsole. Rekomenduję często tam zaglądać, by mieć szanse zaoszczędzić często nawet kilkadziesiąt złotych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%