Galaktyczne krasnoludy-górnicy do ogrania za darmo. Deep Rock Galactic z darmowym weekendem

Galaktyczne krasnoludy-górnicy do ogrania za darmo. Deep Rock Galactic z darmowym weekendem
PC

Deep Rock Galactic to jedna z najciekawszych pozycji do co-opa ostatnich lat. Gra za darmo dostępna jest już teraz, a możliwość jej ogrania potrwa przez weekend.

W sam raz na spędzenie tych paru wieczorów ze swoimi krasnoludzkimi towarzyszami.

Gra za darmo przez weekend na Steam

Chyba każdy z nas uwielbia gry za darmo, nawet jeżeli dostępne są tylko w ramach jednego weekendu. Niestety, żyjemy w czasach mniejszej popularności wersji demonstracyjnych, więc jeżeli ktoś ma na oku jakąś pozycję, to weekendowe granie zazwyczaj jest jedyną sensowną opcją przetestowania gry.

W przypadku Deep Rock Galactic o jakość raczej nie ma się co martwić. Tytuł dość niespodziewanie okazał się jedną z najlepszych gier kooperacyjnych ostatnich lat. Oczywiście, najlepiej, jeżeli posiadacie zaufanych krasnoludów do wspólnego kopania, ale społeczność online również jest w porządku i raczej nie powinniśmy martwić się o atmosferę.

W Deep Rock Galactic gramy w czteroosobowej drużynie, a każdy gracz wciela się w inną rolę krasnoluda-górnika w kosmosie. Brzmi nieco abstrakcyjnie, ale co, gdy powiem Wam, że przed misją powinniśmy wypić piwo dodające bonusy? Albo, że na naszej drodze stanie kosmiczne robactwo? Naszym głównym celem jest wydobywanie kruszcu z kosmicznych kopalń, więc o sposobność do walki także można być spokojnym.

Deep Rock Galactic obecnie dostępne jest do ogrania za darmo przez najbliższy weekend, do godziny 19:00 27 lutego. Tytuł znajdziecie na platformie Steam. Przez okres weekendu trwa również specjalna promocja – grę kupicie za połowę niższą cenę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie