Gra o Tron pojawi się w Kingdom Come: Deliverance

Gry jeszcze nie ma na rynku, a tu taka miła zapowiedź.

Kingdom Come: Deliverance zapowiada się naprawdę ciekawie i jeśli nie możecie doczekać się zaplanowanej na 13 lutego premiery, w tym miejscu zobaczycie świeżutki i klimatyczny zwiastun czeskiej produkcji.

Tymczasem grupa programistów The Seven Kingdoms ogłosiła, że przeniesie swojego moda Game of Thrones z gry Total War: ATTILA do Kingdom Come: Deliverance. Nie mówimy tutaj o malutkim modzie, lecz totalnej konwersji zainspirowanej Pieśnią Lodu i Ognia / Grą o Tron.

Mod ma zawierać 25 grywalnych armii i 30 fotorealistycznych postaci i będzie starał się dokładnie odtworzyć oraz przedstawić wszystkie główne siły lądowe wszechświata Game of Thrones.

Jak zaznaczają twórcy moda, zdecydowali się przenieść swoje dzieło do Kingdom Come: Deliverance, ponieważ Total War: ATTILA posiada przeciętne narzędzia do tworzenia modów, które posiadają wiele ograniczeń. Czy w przypadku czeskiej produkcji będzie lepiej? Warhorse wspominało o wsparciu dla modów, zatem The Seven Kingdoms jest dobrej myśli i rozpocznie prace nad Grą o Tron dla Kingdom Come: Deliverance tuż po premierze gry.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 (KOMENTARZ) w “Gra o Tron pojawi się w Kingdom Come: Deliverance

  • 3 lutego 2018 at 09:29
    Permalink

    No no, brzmi ciekawie, coraz bardziej jestem zdecydowany na kupno, no ale ja mam zasadę że czekam do pierwszych recenzji zawsze ;|)

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: