Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Gra League of Legends Wild Rift, od grudnia dostępna w Europie

Dotychczas tylko niektóre z krajów miały dostęp do bety League of Legends Wild Rift.

Póki co nowego LOL’a mogli przetestować mieszkańcy Japonii, Tajladnii, Indonezji, Malezji, Filipin, Singapuru, Korei Południowej. Niebawem do tego grona dołączą Brunei, Kambodża, Laos, Mjanma oraz Timor Wschodni. Grudzień poszerzy zaś grupę krajów o rejony z Bliskiego Wschodu, Europy, Oceanii, Rosji, Tajwanu, Turcji, Ameryki Północnej, a także Wietnamu.

Wiosna 2021 roku będzie czasem, gdy uruchomicie produkcję w większości państw, leżących na terenie Ameryki Północnej i Ameryki Południowej. Riot Games sygnalizuje, że czynniki niezależne od deweloperów, mogą wydłużyć okres oczekiwania na grę.

League of Legends Wild Rift to reprezentant gatunku MOBA, będący mobilnym i konsolowym wydaniem hitu znanego z komputerów klasy PC. Produkcja została dostosowana do specyfiki platform, oferując optymalne sterownie i nieco uproszczony przebieg meczy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się