Gothic Remake w polskich sklepach. Znamy oficjalną cenę

Gothic Remake w polskich sklepach. Znamy oficjalną cenę
Newsy PC PS5 Xbox Series

Gothic Remake pojawił się w preorderze w polskich sklepach z elektroniką. Cena nie jest zbyt wysoka. Poznaliśmy też przybliżony termin wydania.

Dobra, nie będę ukrywał i wspomniany wyżej „przybliżony termin wydania” jest w istocie niezwykle mocno przybliżony. To wyłącznie jeden numer – 2023. Oznacza to, że premiery możemy spodziewać się w przyszłym roku, co i tak jest pozytywną informacją. Do tej pory dostawaliśmy jedynie przecieki, które pokazywały datę 31 marca 2023 roku. Warto pamiętać, iż nie są to oficjalne informacje.

Gothic Remake pojawił się jednak w polskich sklepach i poznaliśmy cenę gry w złotówkach. Na oczekiwane wskrzeszenie legendarnej serii przyjdzie nam wyłożyć dość standardową kwotę 249 złotych. Nie jest to więc wyższy poziom cenowy, a raczej standard, którego można było się spodziewać. Warto zaznaczyć, iż wersja na każdą konsolę wyceniona została tak samo.

Obecnie zamówienia przedpremierowe można składać m.in. w RTV Euro AGD, Media Expert czy Media Markt. Mowa o edycji pudełkowej tytułu. Na takim choćby Steam jeszcze preordery nie ruszyły, ale zapewne niebawem się to zmieni. Dotyczy to również sklepu Xbox czy PlayStation.

Niedawno o Gothic Remake znów stało się głośno, a to za sprawą świetnych informacji dla fanów cyklu. Za warstwę dźwiękową remake’u odpowiada Kai Rosenkranz, znany z soundtracku do oryginalnej trylogii. Pomagał on również w tworzeniu pierwszej części Risen od Piranha Bytes.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie