Gorąca Kawa z GTA San Andreas trafia do RDR 2. Seks w grze [WIDEO]

Moderzy przenoszą znany z GTA San Andreas mod na Dziki Zachód. Hot Coffee pokazuje już sceny seksu, ale…

Jeśli pamiętacie “Gorącą Kawę” z GTA San Andreas, to coś podobnego pojawiło się właśnie w Red Dead Redemption 2. Przypominamy, że w kultowym San Andreas Hot Coffee jest modem, który pozwala na uruchomienie ukrytej minigry o charakterze seksualnym. W RDR 2 też mamy baraszkowanie w łóżku, lecz jakość harców pozostawia wiele do życzenia.

Gorąca Kawa w RDR 2 jeszcze trochę letnia

Za projekt odpowiadają moderzy Unlosing i Jedijosh920. Po zainstalowaniu ich moda, gracze mogą wejść do dowolnej “wspieranej” lokalizacji i zaznać trochę „zabawy”. Obecnie wspieranymi lokacjami są: Valentine Saloon, Saint Denis Saloon i Strawberry Hotel / Welcome Center. W przyszłości moderzy dodadzą kolejne miejsca.

Mod Hot Coffee do RDR 2 w swojej obecnej wersji pozwala na seks z prostytutkami, lecz zarówno Artur jak i dziewczyny są… w ubraniach. Nasz bohater ponadto boi się dotknąć kobiety, a jego ręce – uniesione do góry – wykonują nieokreślone ruchy. Kolejne wersje moda powinny przynieść zmiany na lepsze, a jeśli chcecie sprawdzić aktualną wersję programiku, pobierzecie ją z tego miejsca. Poniżej znajdziecie natomiast filmiki prezentujące seks w RDR 2.


Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: