Godzilla vs. Kong. Pierwszy zwiastun trafił do sieci

Godzilla vs. Kong. Pierwszy zwiastun trafił do sieci
Filmy i seriale

Długo wyczekiwany zwiastun filmu Godzilla vs. Kong pojawił się w sieci. Jest na co czekać!

Dotychczas do internetu trafiło sporo materiałów promocyjnych, m.in. pokazano plakaty promujące widowisko. Czekaliśmy jednak na trailer, który zaprezentowałby w akcji górujące nad miastami monstra. Pierwsze udostępnione fragmenty filmu wyglądają rewelacyjnie, potwory prezentują się epicko, a efekty specjalne to najwyższa półka.

W siec nie brak opinii, że gargantuicznych rozmiarów goryl i Król Potworów w pewnym momencie filmu sprzymierzą się, by stanąć w szranki z potężnym przeciwnikiem. O kim mowa? Internauci spekulują, że może to być Mechagodzilla. Mowa o robocie, będącym mechanicznym odpowiednikiem Godzilli. W jednej z fragmentów zwiastuna, dostrzeżono bowiem przerażającego antagonistę. Czas zweryfikuje czy hiptoteza okazała się być słuszna.

Przypominamy, że premiera widowiska została przyśpieszona. Film Godzilla vs. Kong obejrzymy już 26 marca, pierwotnie produkcja miała ukazać się 21 maja. Poza wirtualnymi bestiami, na których rzecz jasna będzie skupiona uwaga widzów, na ekranie pojawią się aktorzy: Millie Bobby Brown, Eiza Gonzalez, Alexander Skarsgård czy Jessica Henwick.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie