Kratos - God of War - PG

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Oto rzeźba Kratosa z God of War wykonana z… piasku. Ma nawet zmarszczki

Z piasku robi się głównie babki. Ale okazuje się, że facetów też można. Na przykład takiego Kratosa z God of War.

Ostatni God of War ma już trzy lata, ale gra zdaje się w ogóle nie starzeć. Pamiętają o niej fani, którzy nieustannie publikują w internecie radosną twórczość inspirowaną produkcją. Wczoraj pisaliśmy o replice topora Kratosa, a dziś przyszedł czas na coś całkiem innego. Chodzi o efektowną piaskową rzeźbę przedstawiającą głównego bohatera.

Użytkownik Reddita o pseudonimie minekiplier miał spacerować sobie po galerii handlowej, gdy natknął się na wspomniane dzieło. Postanowił uwiecznić rzeźbę na zdjęciu i pokazać ją w internecie. Nie wiadomo, kto jest autorem, ale na pewno musiał się on (oni) sporo natrudzić, by stworzyć coś tak niesamowitego.

Ostatnio dzieje się sporo wokół produkcji. W październiku ogłoszono oficjalnie premierę GoW na pecety. A oprócz tego niedawno zapowiedziano kolejną część gry. Ragnarok ma trafić do sklepów w 2022. Dokładna data debiutu wciąż nie została ujawniona.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%