God of War Ragnarok - zrzut ekranu

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Fan God of War zaprezentował rysunek Kratosa. To jest doskonałe

Nieprawdopodobne, co można „zmalować” przy użyciu kredek, gdy ma się talent. Oto podobizna Kratosa z God of War Ragnarok.

Niedawno Sony zaprezentowało kolejną część GoW. Zapowiedzi towarzyszył śliczny trailer, który ujawniał odświeżony wygląd postaci z gry. Wideo publikujemy dla przypomnienia na dole newsa. Natomiast natchniony świeżym materiałem fan God of War o pseudonimie RammsteinAro wziął do ręki kredki i narysował Kratosa. Finalne dzieło pokazał na Reddicie.

Główny bohater łypie złowrogo z arkusza. Rysunek ma tak wiele detali, że naprawdę trudno uwierzyć, że powstał przy użyciu kredek. Zresztą zobaczcie sami.

GoW Ragnarok pojawi się na konsolach PlayStation w 2022. To jeszcze trochę czasu, ale ostatnio dowiadujemy się coraz więcej na temat gry. Wcześniej pisaliśmy chociażby o jej rozmachu: produkcja ma zaoferować wszystkie dziewięć światów z mitologii nordyckiej. Okazuje się też, że będzie ona dwa razy dłuższa niż GoW z 2018, który zapewniał około 20 godzin rozgrywki. 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się