God of War Ragnarok - grafika

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

Jak zmienił się wygląd postaci z God of War przez trzy lata? Różnice widoczne są gołym okiem

Po sieci hulają grafiki, które zestawiają wygląd bohaterów z God of War Ragnarok z ich aparycją z ostatniej części gry.

God of War Ragnarok zapowiedziano na PlayStation Showcase ponad tydzień temu. Wtedy pokazano też niesamowity trailer z produkcji, na którym zaprezentowano główne postacie. Ich wygląd został nieco odświeżony. Na Twitterze Shinobi602 pojawiło się zestawienie postaci z gry z 2018 i nadchodzącej odsłony.

Różnice nie są widoczne na pierwszy rzut oka, ale przyglądając się bardziej wnikliwie, można je zauważyć. Na przykład Kratos wygląda niemal identycznie, ale w przypadku Atreusa twarz znacząco zmodyfikowano.

Warto też wspomnieć, że wokół wyglądu innych bohaterów Ragnaroku pojawiło się w ostatnim czasie sporo kontrowersji. Na przykład wspominaliśmy o grubym Thorze; oprócz tego niektórym nie podobał się ciemny kolor skóry jednej z bohaterek – Angrbody. Z kolei tutaj – już mniej kontrowersyjnie – porównywaliśmy wzrost Tyra z Lady Dimitrescu z RE Village.

Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery God of War Ragnarok; wiemy, że tytuł zadebiutuje w 2022.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się