God of War Ragnarök ma już polski dubbing. Na razie tylko na PlayStation 5

God-of-War-Ragnarok
Newsy PS4 PS5

Sony naprawiło błąd i po czterech dniach od premiery God of War Ragnarök udostępniło polski dubbing w grze. Natomiast póki co, tylko dla posiadaczy najnowszej konsoli PS5.

Premiera God of War Ragnarök miała miejsce 9 listopada, czyli 4 dni temu. Mimo bardzo wysokich ocen i pozytywnych recenzji, nie obyło się bez wpadki i niestety chodzi tutaj o polski rynek. Rodzimi gracze otrzymali grę, ale bez polskiego dubbingu. Sony zareagowało w ten sam dzień, wystosowując komunikat, że szybko naprawi problem. Tak też się stało i właśnie od dzisiaj dostępna jest aktualizacja 2.01 do God of War Ragnarök na PlayStation 5 – wprowadza ona polski dubbing w grze.

Natomiast okazuje się, że posiadacze PlayStation 4 muszą jeszcze poczekać. Dla nich dopiero aktualizacja 2.02 wprowadzi dubbing do God of War Ragnarök. Kiedy łatka się pojawi? Tego w tej chwili nie wiadomo. Sony podaje jedynie, że „wkrótce”.

Brak polskiego dubbingu w God of War Ragnarök to nie jedyna wpadka w trakcie premiery wymienionej gry. Otóż okazało się, że Ci którzy zdecydowali się na drogą edycję kolekcjonerską, nie dostali płyty z grą, a jedynie kod do jej pobrania.

Udostępnij: