Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

God of War do posłuchania w Spotify

Ciekawostka dla fanów Kratosa.

W Spotify wylądowała nowa ścieżka dźwiękowa w kategorii Gry. To oficjalny soundtrack prosto z najnowszej części God of War na PlayStation 4. Na ścieżce dźwiękowej znajduje się 21 klimatycznych utworów, które warto posłuchać przed premierą i wczuć się w klimat produkcji.

Dla przypomnienia dodamy, że premiera gry God of War na PlayStation 4 będzie miała miejsce już jutro. Gra zapowiada się rewelacyjnie i zbiera świetne oceny od redakcji z całego świata. Kto wie, czy nie okaże się też jedną z najlepszych gier na najnowszą konsolę Sony w ogóle.

Jeśli macie Spotify, koniecznie zapoznajcie się ze ścieżką dźwiękową z God of War na PlayStation 4 i dajcie nam znać, jakie macie wrażenie po jej odsłuchaniu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%