God of War – Nowa Gra Plus w darmowej aktualizacji. Jest data premiery

Deweloperzy ze studia Sony Santa Monica mają świetne wieści dla fanów God of War. Dzięki opcji New Game+ będziemy mogli przejść ostatnie przygody Kratosa ponownie, tyle że na zmienionych zasadach. Wszystko jeszcze w tym miesiącu.

Macie ochotę na kolejne spotkanie z Kratosem i Atreusem? Sony Santa Monica informuje, że 20 sierpnia pozwoli nam pobrać darmową aktualizację God of War, która wprowadzi do gry funkcję Nowa Gra Plus (New Game+).

God of War – Nowa Gra Plus da nam wycisk

Pierwsze szczegóły odnośnie New Game+ w God of War zostały ujawnione już podczas tegorocznych targów E3: Nowa Gra Plus pozwoli ponownie przejść całą grę na bardziej hardcorowych zasadach. Standardowo – tryb NG+ zostanie odblokowany po pierwszym ukończeniu gry na jednym z dostępnych poziomów. Rozpoczynając New Game Plus zachowamy elementy ekwipunku. Od razu skorzystamy ze zdobytych w pierwszym przejściu gry ulepszeń, lecz nie będziemy mogli zwiedzać świata gry dowolnie. Kolejne jego części będą udostępniane w toku fabuły, czyli tak samo, jak w standardowej rozgrywce God of War.

Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły: Przechodząc God of War w trybie NG+, w świecie gry znajdziemy nowy surowiec, który wykorzystamy do ulepszania sprzętu. Będzie też niedostępny wcześniej poziom jakości ekwipunku oraz wrogowie, którzy nauczą się nowych sztuczek (ataków). Dla niecierpliwych deweloperzy przygotowali możliwość pominięcia scenek przerywnikowych, w których nie mamy kontroli nad Kratosem.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.