God of War – miliowy krok w produkcji gry

God of War
Newsy PS4

Twórcy czynią spore postępy.

Sporo czasu minęło od momentu, kiedy God of War w wersji na PlayStation 4 zostało pokazane światu w czerwcu tego roku. Twórcy gry milczeli o postępach w pracach nad grą, aż do teraz.

Jak potwierdza Cory Barlog ze studia producenckiego, w God of War można już zagrać od początku do samego końca. Gra ma już więc w pełni zarysowany scenariusz i jest niemal całością, którą wystarczy już tylko rozbudowywać i dopracowywać. Oczywiście sporo pracy jeszcze przed studiem Santa Monica, bowiem premiera zapowiedziana jest na przyszły rok i nie znamy żadnej dokładnej daty wydania. Może to być więc równie dobrze grudzień 2017.

Niemniej jednak jest to bardzo dobra wiadomość. Czekacie na najnowsze God of War? Dajcie znać w komentarzach pod tekstem.

Kolejna odsłona God of War nie będzie krótkim tytułem

Miłośnicy Kratosa na forach internetowych piszą bowiem, iż nie wyobrażają sobie najnowszej odsłony serii bez możliwości spółkowania z pięknymi niewiastami. Tajemnicą poliszynela jest czy ten miły dla wielu osób akcent zostanie wyrugowany, być może doczekamy się bardziej wysmakowanego romansu wojownika. Sami przyznajcie, że naciskanie przycisków w rytm łóżkowych akrobacji bohatera średnio koresponduje z pełną dramatyzmu historią.

Deweloperzy natomiast  zapewniają, że gra zapewni długą i urozmaiconą rozgrywkę napakowaną akcją. Jeśli natomiast macie zastrzeżenia względem fragmentu zaprezentowanego na tegorocznych targach E3, to nie ma powodów do obaw. Twórcy ciągle usprawniają poszczególne elementy gry, w tym system walki.

Nadchodząca odsłona God of War przedstawi relacje ojca z synem

Targi E3 2016 pokazały nam całkowicie nowe oblicze znanej serii. Nie dość, że God of War 4 zerwie z mitologią grecką i przeniesie nas w nordyckie klimaty, to obok znanego bohatera pojawi się jego syn, który – sądząc po pierwszym trailerze – również odegra dużą rolę podczas rozgrywki.

Niektórzy gracze, przyzwyczajeni do starego Kratosa, zaczęli się nawet martwić, czy czasem nie oznacza to, że ich bohater zostanie powoli odstawiony na boczny tor, a jego miejsce w tej i następnych częściach zacznie zajmować dorastający chłopiec. Możecie spać spokojnie – póki co, Kratos trzyma się mocno swojej posady i nikt nie zamierza go zwalniać.

Dyrektor kreatywny produkcji Cory Barlog tłumaczy (podajemy za serwisem Gamepur), że grając w God of War 4 cały czas będziemy kierować Kratosem, a jego syn będzie mógł wykonywać zlecone przez ojca zadania. Barlog potwierdził ponadto, że Kratos nadal jest absolutnym bohaterem serii God of War i dotyczy to również kolejnych tytułów z tej serii.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie