Gigantyczna wyprzedaż gier na GOG.com. Kilkaset tytułów do 90% taniej

GOG.com
Newsy PC

Złap błyskawiczne okazje w świetnych cenach, stwórz własną bibliotekę gier z GOG Connect i zgarnij rabaty nawet do 90% na nowości, klasykę i niezależne perełki.


Dzwonek znów dzwoni, przypominając o rozpoczęciu nowego roku szkolnego. To również sygnał, że na GOG.COM startuje właśnie wyprzedaż “Witaj szkoło”! GOG.COM to miejsce dla graczy, którzy cenią sobie niezależność, jakość i klasykę, dlatego w promocji nie mogło zabraknąć nowości, ponadczasowych hitów, gier indie i specjalnej oferty GOG Connect, dzięki której użytkownicy Steam mogą połączyć swoją bibliotekę z kontem GOG.COM i odebrać kopie wybranych tytułów w wersji bez DRM.

Promocja „Witaj szkoło” na GOG.COM potrwa do 10 września, do północy. Podczas wyprzedaży, oprócz kilkuset przecenionych tytułów, na wszystkich fanów czekają też błyskawiczne okazje z jeszcze większymi rabatami. Błyskawiczne okazje będą się pojawiać o każdej pełnej godzinie… tutaj naprawdę opłaca się być czujnym.

Fortnite z napadami na sejfy i gadżetem, który uatrakcyjni rozgrywkę

GOG Connect pozwala użytkownikom Steam uwolnić swoje gry od DRM, poprzez połączenie konta z GOG.COM. Osoby, które połączą konta Steam z GOG.COM podczas wyprzedaży “Witaj szkoło” otrzymają kopie wybranych gier, które posiadają na Steam, bez DRM. Są to:

  • Jagged Alliance 2: Unfinished Business
  • MDK
  • Toonstruck
  • Knights of Pen and Paper +1 Edition
  • For the Glory
  • King of Dragon Pass
  • Tempest

Na tych, którzy nie lubią łapać błyskawicznych okazji, nadal czeka mnóstwo tytułów w obniżonych cenach. Współczesne hity, niezależne perełki, kultowe klasyki i mnóstwo innych gier, które zasługują na uwagę – szczególnie w tak niskich cenach! Nie zabraknie oczywiście nieśmiertelnych tytułów, takich jak Battletech, Torment: Tides of Numenera czy Darkest Dungeon.

Źródło: GOG.com

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie