Ghost Recon Wildlands – jak zmieniło się graficznie? Porównanie E3 2016 vs ostateczna wersja na PS4

Nowe IP od Ubisoftu nadciąga!

Premiera Ghost Recon Wildlands już jutro (7 marca). Tego dnia produkcja wyląduje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 twierdzi, że to naprawdę porządna zabawa, przy której spędził już kilka godzin. Biegając po otwartych przestrzeniach Boliwii złapał przy okazji kilka ujęć, które posłużyły do skomponowania poniższego porównania grafiki.

Możemy zatem podejrzeć, jak Ghost Recon Wildlands prezentuje się na tle tego, co deweloperzy pokazali na targach E3 w 2016 roku. Czyżby wersja detaliczna wyglądała nieco lepiej niż zeszłoroczne demo? Co o tym sądzicie? Zaraz pod porównaniem wrzucamy na dokładkę ponad 40 minut rozgrywki od Cycu1.

Zapraszamy do oglądania i dajcie znać, czy zamierzacie rozbić narkotykowy kartel wcielając się w amerykańskiego żołnierza, który pojedzie z ekipą postrzelać do Boliwii.

 

 

Ghost Recon Wildlands – darmowa zawartość i przepustka sezonowa w szczegółach

Deweloper przedstawił zwiastun ujawniający popremierowy rozwój Ghost Recon Wildlands. Gracze mogą liczyć na darmowe dodatki oraz płatne, w ramach przepustki sezonowej lub sprzedawane oddzielnie.

Za free otrzymamy tryby PvP, w których staną naprzeciw siebie dwie drużyny, po czterech graczy w każdej. Natomiast sięgając po season-pass zapewnimy sobie dostęp do dwóch dodatkówNarco Road oraz Fallen Ghosts. Ubisoft tłumaczy, że pierwsze DLC to infiltracja obozu przeciwnika, gdzie musimy zaskarbić sobie względy szefa przemytników, by oczywiście zniszczyć gniazdo zła od środka. Kolejny dodatek jest jeszcze bardziej tajemniczy i wiemy o nim tyle, że będziemy zmykać przed potężnymi przeciwnikami po katastrofie śmigłowca.

Kto kupi przepustkę sezonową do Ghost Recon Wildlands, może również liczyć na kilka gratisów. To m.in. zestaw The Peruvian Connection, w którym znajdziemy nowe stroje oraz pojazd, czy The Unidad Conspiracy, będący zestawem misji. Kolejnym bonusem są trzy ekskluzywne bronie: ulepszony AK-47, karabin maszynowy Unidad LMG oraz złoty pistolet Santa Blanca M1911.

Na deser season pass pozwoli nam szybciej zdobywać doświadczenie (o 5 proc.) oraz zasili nasze konto pokaźna kwotą wirtualnej waluty (800 jednostek). Ponadto każdy, kto zdecyduje się na przepustkę sezonową do Ghost Recon Wildlands, otrzyma tygodniowy wcześniejszy dostęp do wspomnianych płatnych dodatków.

Przypominamy, że tytuł pojawi się 7 marca na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: