Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima – wszystkie sekrety na interaktywnej mapie

Kto chce wycisnąć z Ghost of Tsushima ostatnie soki i wbić platynę, może skorzystać z pomocy interaktywnej mapy, którą stworzyli gracze.

W świecie Ghost of Tsushima jest wiele do odkrycia, od unikalnych zestawów zbroi po sekretne miejsca, które nie są zaznaczone na mapie. Kto chce zdobyć platynowe trofeum, musi poświęcić zatem sporo czasu na eksplorację terenu w poszukiwaniu wszystkich znajdziek.

Gracze, którzy mają samurajską przygodę za sobą, postanowili skonstruować interaktywną mapę Ghost of Tsushima, na której zaznaczono wszystko, co można znaleźć w grze. Mapa posiada menu, dzięki któremu możemy włączyć/wyłączyć poszczególne elementy i skupić się jedynie na tym, czego aktualnie poszukujemy.

Jeśli chcecie skorzystać z dobrodziejstwa mapy, znajdziecie ją pod tym adresem.

Ghost of Tsushima przenosi gracza do feudalnej Japonii z XIII wieku. Wcielając się w bohatera Jina Sakai, zmierzymy się z najazdami ze strony Mongołów. W naszej recenzji Ghost of Tsushima przyznaliśmy produkcji ocenę 4/5, podsumowując ją takimi oto słowami: Gra nadrabia bajeczną oprawą graficzną i dźwiękową oraz umiejscowieniem historii w czasach, których dawno nie widzieliśmy w naszym hobby. Ghost of Tsushima to kawał dobrej produkcji, z wymagająca walką i niezwykle przyjemną eksploracją XIII-wiecznej Japonii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się