Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima – wideo zestawia wczesną wersję gry z 2018 z aktualną

Redakcja IGN.com opublikowała filmik, który porównuje gameplay z E3 2018 z finalną wersją GoT.

Pierwszą rozgrywkę z Ghost of Tsushima zaprezentowano dwa lata temu podczas targów E3. Serwis IGN.com zestawia ten materiał z tym, co oferuje najnowsza wersja produkcji z uaktualnieniem 1.04 na PS4 Pro.

Najpierw wyświetlany jest dany element gry na fragmencie z 2018, później widzimy to samo na nagraniu z aktualnego GoT – a następnie ekran jest dzielony na dwie części i są pokazywane obydwie wersje na raz. Nietrudno tutaj zauważyć, jak dużą rolę w grach pełni oświetlenie.

Ghost of Tsushima zadebiutowało w zeszły piątek wyłącznie na PS4. W tytule wcielamy się w wojownika Jina Sakai i odpieramy atak Mongołów na wyspę Tsushima. Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji gry.

Oprócz tego ostatnio pisaliśmy o wstępnych koncepcjach twórców z Sucker Punch dotyczących produkcji. Okazuje się, że nie od zawsze planowano zrobienie gry o samuraju; rozważano inne opcje, takie jak przedstawienie historii piratów lub trzech muszkieterów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się