Ghost of Tsushima - Jin Sakai

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Twórcy Ghost of Tsushima chwalą się ogromną statuetką Jina Sakaia. Każdy by chciał taką mieć

Sucker Punch otrzymało od Sony dużą figurkę głównego bohatera ich hitu. Jin Sakai wygląda jak żywy.

Twórcy Ghost of Tsushima pochwalili się na Twitterze statuetką Jina Sakaia. Nie byłoby w niej nic specjalnego, gdyby nie fakt, że figurka ma rozmiary dorosłego człowieka. Bohater wygląda jak żywy – zadbano o najmniejsze detale jego wyglądu. Okazały prezent pochodzi od PlayStation.

Statuetka bardzo spodobała się fanom, toteż dają oni wyraz swoim zachwytom w komentarzach pod tweetem. Niektóre osoby wyraziły nawet chęć adopcji samuraja. Na pewno wyglądałby efektownie w domowym zaciszu – choć pewnie wystraszyłby gości osoby, która postawiłaby go w salonie.

Ghost of Tsushima zadebiutowało w lipcu 2020 na PS4. Tytuł zdobył uznanie wśród krytyków i graczy. Natomiast niedawno miała miejsce premiera rozszerzenia fabularnego i płatnej aktualizacji gry na PS5. Director’s Cut jest oceniane pozytywnie. DLC przenosi nas na wyspę Iki, gdzie wykonujemy parę nowych zadań związanych z Mongołami, a dodatkowo zgłębiamy przeszłość Jina.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się