Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima wyprzedane w Japonii

Tytuł od Sucker Punch cieszy się wielkim zainteresowaniem fanów. W Japonii zaczęło już brakować wersji pudełkowych produkcji.

Na japońskim koncie na Twitterze Sony ujawniło, że sprzedaż Ghost of Tsushima w kraju przekroczyła wszelkie oczekiwania – do tego stopnia, że egzemplarzy z grą brakuje już w sklepach. Sony obiecało, że magazyny niebawem zostaną uzupełnione o Ducha, dodając, że w międzyczasie każdy może sięgnąć po cyfrową wersję tytułu (tej raczej nie zabraknie).

Wiadomość o tak dobrej sprzedaży GoT w Japonii raczej nie dziwi – pomijając fakt, że akcja gry rozgrywa się tym kraju, jest to po prostu świetna produkcja.

Ghost of Tsushima zadebiutowało w zeszły piątek wyłącznie na PS4. Ostatnio pisaliśmy o wstępnych koncepcjach twórców z Sucker Punch dotyczących gry. Okazuje się, że nie od zawsze planowano stworzenie opowieści o samuraju; rozważano inne opcje, takie jak przedstawienie historii piratów lub trzech muszkieterów. Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się