Ghost of Tsushima na nowym zwiastunie. Nadciąga burza!

Premiera Ghost of Tsushima już za niecałe trzy tygodnie. Sony postanowiło przypomnieć graczom o produkcji, publikując świeżutki trailer.

Debiutu GoT należy spodziewać się 17 lipca. Niedawno informowaliśmy o tym, że nowa gra od Sucker Punch uzyskała status gold. Sony pokazuje nowy materiał z gry – tym razem bez gameplayu, ale i tak jest na czym zawiesić oko. Tytuł przedstawia głównego bohatera w akcji. Poniżej publikujemy polską i oryginalną wersję filmiku.

Ghost of Tsushima przeniesie gracza do feudalnej Japonii z XIII wieku. Wcielając się w bohatera Jina Sakai, zmierzymy się z najazdami ze strony Mongołów. Pod tym adresem zebraliśmy parę interesujących faktów na temat tytułu. Warto również wspomnieć o tym, że ostatnio GoT otrzymało klasyfikację wiekową – tutaj piszemy o jej uzasadnieniu.

Podobnie jak The Last of Us 2, które święci obecnie tryumfy jako według niektórych najlepsza gra dotąd wydana na PS4, Ghost of Tsushima trafi wyłącznie na konsole Sony.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: