Fan Ghost of Tsushima pochwalił się figurką Jina. Wygląda jak prawdziwy Jin

Fan Ghost of Tsushima pochwalił się figurką Jina. Wygląda jak prawdziwy Jin
Newsy PS4 PS5

Fan Ghost of Tsushima pokazał w internecie figurkę przedstawiającą główną postać z gry. Jin wygląda jak żywy!

Użytkownik Reddita o pseudonimie DangerBoyNate105 podzielił się z fanami GoT zdjęciami swojego urodzinowego prezentu. Trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć.

Mierząca 1/6 długości dorosłego człowieka statuetka wygląda, jakby została żywcem wyciągnięta z produkcji Sucker Punch. Zadbano o każdy detal wyglądu Jina Sakaia. Ma odpowiednie uzbrojenie, maskę, opaskę i bliznę na policzku.

Figurka prezentuje się tak realistycznie, że daliśmy się nabrać, że jest to przebieraniec. Zresztą zobaczcie sami – zdjęcia publikujemy poniżej.

Ghost of Tsushima trafiło do sklepów 17 lipca 2020 roku. Tytuł ukazał się wyłącznie na konsolach Sony. Pod koniec wakacji ubiegłego roku w łapkach graczy wylądowała wersja reżyserska produkcji. W jej ramach możemy się zachwycać ulepszeniami dla PS5 (m.in. innowacjami DualSense) i dodatkowym terenem: diabelnie malowniczą wyspą Iki.

Warto też wspomnieć, że ostatnio świat obiegły ploteczki o tworzeniu sequela. Ja bym się na pewno nie obraziła – w końcu GoT to jeden z moich ulubionych tytułów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie