Ghost in the Shell Online w fazie wczesnego dostępu 14 grudnia

Poznaliśmy szczegóły wczesnego dostępu do Ghost in the Shell Online.

Ghost in the Shell Online wejdzie w fazę wczesnego dostępu w poniedziałek 14 grudnia i będzie dostępna poprzez Steam i Nexon Launcher. W First Assault, gracze dołączą do Sekcji 9 – elitarnych, cybernetycznie ulepszonych sił zbrojnych, odpowiedzialnych za ochronę społeczeństwa i walkę z cyber-terroryzmem na ulicach futurystycznej Japonii.

First Assault jest grą opartą na uniwersum znanej mangi Shirowa Masamune The Ghost in the Shell, która stała się jednym z prekursorów gatunku cyberpunk. Akcja First Assault osadzona jest w mrocznym, futurystycznym uniwersum, przystosowując je do szalonego, a zarazem taktycznego środowiska gry zespołowej.


Gracze, którzy dołączą do fazy wczesnego dostępu mogą walczyć jedną z sześciu dostępnych postaci. Każda z nich posiadać będzie unikatową cybernetyczną umiejętność, min. termowizję, wieżyczki obronne, kamuflaż termooptyczny i wizję w podczerwieni. Fani marki „The Ghost in the Shell” rozpoznają postacie z anime Stand Alone Complex, w tym Major Motoko Kusanagi, Batou i Togusa.

First Assault posiada funkcję SkillSync, dając graczom możliwość wykorzystania umiejętności innych graczy z drużyny w trakcie walki, zwiększając tym samym swoją skuteczność i tworząc zabójczą kombinację w walce.

Paczki Early Access First Assault dadzą graczom dostęp do gry od 14 grudnia oraz bonusy, takie jak:

 • Recruit Early Access Pack – $4.99
  Daje dostęp do Early Access i skórkę do broni MP-V5A Rare Tachikoma. Dostępny na Steam i Nexon Launcher. (Wartość: $5.99)
 • Operative Early Access Pack – $9.99
  Ta sama zawartość, co Recruit Pack, plus ekskluzywna skórka do broni M4A1 Rare Tachikoma dwa kupony dające po 100,000GP (waluta w grze). Dostępny tylko na Steam. (Wartość: $19.99)
 • Specialist Early Access Pack – $14.99
  Ta sama zawartość, co Operative Pack, plus 1 kupon na odblokowanie postaci oraz ekskluzywna skórka do broni L118A-S1B Rare Tachikoma. Dostępny tylko na Steam. (Wartość: $35.98)
 • Elite Early Access Pack – $29.99
  Ta sama zawartość, co Specialist Pack, plus 1 kupon na odblokowanie postaci (razem 2), ekskluzywna skórka postaci Motoko i dwa kupony dające po 500,000GP*. Dostępny na Steam i Nexon Launcher. (Wartość: $83.94)

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet