Gearbox tworzy nowy projekt

Gearbox tworzy nowy projekt
Newsy PC PS4 XOne

Kontynuacja Duke Nukem w drodze?

Randy Pitchford, czyli szef studia Gearbox Software podał na Twitterze, że pracuje nad nową grą. Wszystko zaczęło się od tego, że jeden z użytkowników wspomnianego serwisu napisał:

Połączenie Dukem Nukem z Gears of War to byłby wypas – czytamy na Twitterze. Pitchford odparł na to:

1 grudnia zapowiemy coś, co może ci się spodobać.

Cóż to może być? Tego oczywiście nie wiemy, ale jesteśmy niezmiernie ciekawi nowego projektu. Kto wie, czy studio nie pokusi się o kontynuację Duke Nukem, o czym już wcześniej wspominało. Co powiecie na taki rozwój sytuacji?

Odświeżony Duke Nukem to gratka dla fanów retro

Twórcy gry Duke Nukem opublikowali zwiastun 20th Anniversary World Tour, czyli odświeżonej wersji popularnej w latach 90. gry. Na materiale zobaczycie najważniejsze cechy produktu, włącznie z nowymi mapami, czy nagraniami dźwiękowymi, których nie było w oryginale. To prawdziwa gratka dla fanów produkcji.

Gra w takiej formie jak przedstawiamy poniżej debiutuje właśnie dzisiaj na PC, PS4 oraz XOne. Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour to odświeżona pod względem graficznym wersja starego hitu (lepsze oświetlenie), która oprócz znanej wszystkim zawartości, będzie zawierała dodatkowe poziomy. Fanów Księcia na pewno zadowoli fakt, że wszystkie nowe miejscówki zostały stworzone przez tych samych projektantów, którzy tworzyli lokacje do dawnego Duke Nukem 3D.

Nazwy nowych poziomów, to High Times, Red Ruckus, Bloody Hell, Golden Carnage, Mirage Barrage, Tour de Nukem, Hollywood Inferno oraz Prima Arena. Poniżej znajdziecie po trzy screeny prezentujące każdą z plansz. Dajcie znać, która najbardziej przypadła Wam do gustu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie