Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Games with Gold na wrzesień 2016. Znamy pierwszą grę

Major Nelson ujawnił pierwszy tytuł.

Earthlock: Festival of Magic – to pierwsza produkcja o której wiemy, że trafi na Xboksa One w ramach GwG na wrzesień. Gra ma mieć premierę 1 września, więc będzie to totalna świeżynka.

Earthlock: Festival of Magic to produkcja RPG z elementami strategicznymi osadzona w fantastycznym świecie Umbra. Przedziwna kraina ma jeden problem. Otóż tysiące lat temu planeta na której znajduje się Umbra, przestała się obracać. To jednak nie oznacza, że gra będzie miała nudny świat. Wręcz przeciwnie. Zerknijcie na poniższy zwiastun i dajcie znać co sądzicie o tej produkcji.

Czy tylko nam przypomina nieco serię Final Fantasy, a zwłaszcza siódmą odsłonę?

Games With Gold na sierpień 2016 – oto lista gier dla Xbox One i Xbox 360

Tym razem obyło się bez wcześniejszych przecieków, które ostatnimi miesiącami zwykły uprzedzać oficjalne ogłoszenie nowej oferty GwG. Widocznie Microsoft postanowił uszczelnić swoje kanały komunikacji i udało się, ponieważ Games With Gold na sierpień 2016 przedstawił osobiście Major Nelson, a nie jeden czy drugi forumowicz z Reddit lub NeoGAF.

Microsoft przygotował tradycyjnie dla posiadaczy swoich konsol cztery tytuły. Dwa z nich są dedykowane dla osób grających na Xbox 360, którzy od 1 sierpnia do 15 sierpnia pobiorą bez dodatkowych opłat Spelunky, a od 16 sierpnia do końca miesiąca zanurzą się w świetnej przygodzie zasysając Beyond Good & Evil HD.

Jeśli posiadacie konsolę Xbox One, powyższe gry uruchomicie w ramach funkcji wstecznej kompatybilności. Oprócz tego Games With Gold na sierpień 2016 przyniesie dla Was WARRIORS OROCHI 3 Ultimate, które będzie dostępne do ściągnięcia przez cały sierpień oraz WWE 2K16. Ten tytuł pobierzecie z kolei od 16 sierpnia do 15 września.

Games With Gold na sierpień 2016 – Xbox 360/Xbox One

  • Spelunky – dostępne od 1 do 15 sierpnia
  • Beyond Good & Evil HD – dostępne od 16 do 31 sierpnia

Games With Gold na sierpień 2016 – Xbox One

  • WARRIORS OROCHI 3 Ultimate – dostępne przez cały sierpień
  • WWE 2K16 – dostępne od 16 sierpnia do 15 września

Oferta Games With Gold tylko dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold

Przypominamy, że jedynie osoby posiadające subskrypcję Xbox Live Gold mogą skorzystać z comiesięcznej oferty GwG. Jeśli jeszcze nie macie wykupionego abonamentu, jeszcze raz podajemy, ile to wszystko kosztuje:

Abonament Xbox Live Gold:

  • 29 zł za jeden miesiąc;
  • 79 zł za trzy miesiące (tylko 26,33 zł miesięcznie);
  • 249 zł za dwanaście miesięcy (tylko 20,75 zł miesięcznie).

Konto Xbox Live Gold to nie tylko darmowe gry co miesiąc w ramach oferty Games With Gold. Wykupiony abonament daje Wam również dostęp do trybu wieloosobowego w tytułach na Xbox One i Xbox 360, pozwala skorzystać z ekskluzywnych zniżek w sklepie Xbox Store (do 75%), funkcji Home Gold (jedynie Xbox One) oraz czatów grupowych podczas rozgrywek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się