Games with Gold październik 2018. Oto oferta i lista gier

Microsoft ujawnił gry, które pobierzemy bez dodatkowych opłat w ramach Games with Gold październik 2018. Na liście m.in. Hitman: Krwawa Forsa.

Wiadomo już, jakie gry trafią do oferty Games with Gold październik 2018. Jeśli posiadacie abonament Xbox Live Gold, będziecie mogli pobawić się np. przy nietypowej grze kulinarnej Overcooked lub sięgnąć po czwartą odsłonę bestsellerowej serii gier z Agentem 47 w tytule Hitman: Krwawa Forsa.

GwG na październik 2018 to również Victor Vran, czyli hack’n’slash w gęstym sosie fantasy oraz kaskaderskie Stuntman: Ignition.

Games with Gold październik 2018 – gry na Xbox One i X360

  • Xbox One: Overcooked (dostępne od 1 do 31 października)
  • Xbox One: Victor Vran (dostępne od 16 października do 15 listopada)
  • Xbox One oraz Xbox 360: Stuntman: Ignition (dostępne od 1 do 15 października)
  • Xbox One oraz Xbox 360: Hitman Blood Money (dostępne od 16 do 31 października)

Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy.

Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta, jak również udostępniać konto Gold innym użytkownikom konsoli Xbox One, dzięki funkcji Moja konsola domowa.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.