Games with Gold na luty 2016. Poznaliśmy pierwszą grę?

Jeśli to prawda, szykuje się niezły tytuł dla miłośników akcji, przygody i gier karcianych.

W sieci pojawiła się fotka (poniżej), która rzekomo pokazuje jeden z tytułów, który dostaniemy za darmo w ramach oferty Games with Gold na luty 2016. Jeśli wierzyć plotce, będzie to całkiem niezłe Hand of Fate, które zbierało po premierze w zeszłym roku świetne oceny. Średnia na Metacritic dla wersji gry na Xboksa One to obecnie 80/100.


Oczywiście wyciek może okazać się zwykłą ściemą, więc podchodzimy do niego bardzo ostrożnie. Microsoft powinien podać wkrótce oficjalną ofertę Games with Gold na luty 2016, więc wszystko się wyjaśni.

Czym jest Hand of FateZa trzynastoma bramami na krańcach świata toczy się walka na śmierć i życie. Dobierz karty, rozegraj asy i odkryj Twoje przeznaczenie! Hand of Fate to hybryda gry typu roguelike/pełnego akcji RPG/klasycznej rozgrywki karcianej, w której zebrana przez gracza talia kart staje się przepustką do tajemnych lochów i epickich przygód. W spotkaniu z przeciwnikiem wszystkie zebrane przez Ciebie karty zmieniają się w doskonale odwzorowane w środowisku 3D broń i artefakty do wykorzystania podczas walki – czytamy w opisie gry na Xbox Store.

Poniżej wspomniana fotka oraz zwiastun produkcji. Chcielibyście w nią zagrać w ramach Games with Gold na luty 2016?

Hands of Fate w GwG na luty 2016?
Hand of Fate w GwG na luty 2016?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet