Games with Gold na sierpień 2021 - logo

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Games with Gold marzec 2020 – oferta. Gry na Xbox One i X360

Microsoft ujawnił już gry, które znajdą się w ofercie Games with Gold marzec 2020. Jesteście zadowoleni z takiego wyboru?

Dzisiaj po południu Sony przedstawi listę gier w PS Plus marzec 2020, lecz jak to zazwyczaj bywa, Microsoft podaje swój wybór dla Golda nieco wcześniej. Amerykanie i tym razem nie zawiedli – oto oferta Games with Gold marzec 2020.

Games with Gold marzec 2020 – gry:

  • Batman: The Enemy Within – The Complete Season (Espisodes 1-5) gra dostępna pomiędzy 1 marca – 31 marca na konsoli Xbox One
  • Shantae: Half-Genie Hero – gra dostępna pomiędzy 16 marca – 15 kwietnia na konsoli Xbox One
  • Castlevania: Lords of Shadow 2 – gra dostępna pomiędzy 1 marca – 15 marca na konsoli Xbox One i Xbox 360
  • Sonic Generations – gra dostępna pomiędzy 16 marca – 31 marca na konsoli Xbox One i Xbox 360
Games with Gold marzec 2020

Microsoft przypomina, że z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy. Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta, jak również udostępniać konto Gold innym użytkownikom konsoli Xbox One, dzięki funkcji Moja konsola domowa.

Abonament Xbox Live Gold jest również dostępny w ramach pakietu Xbox Game Pass Ultimate, umożliwiającego dodatkowo dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi Xbox Game Pass.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się