Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Będzie szansa sprawdzić nietypowe połączenie strategii i symulacji

Warto skorzystać z okazji.

Cenega informuje, że Frostpunk trafił do planu wydawniczego firmy. Tytuł ukaże się w wersji pudełkowej na komputery osobiste na początku 2018 roku i dostępny będzie w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Wszystkich, którzy chcieliby zagrać w grę Frostpunk przed premierą, Cenega zaprasza na T-Mobile Warsaw Games Week, które odbędzie się już 13-15 października w EXPO XXI w Warszawie. W strefie CENEGA zostaną przygotowane stanowiska PC z grą.

Wraz z końcem XIX wieku nastąpił koniec cywilizacji, jaką znaliśmy. Ci, którzy przetrwali, porzucili nieefektywną elektryczność na rzecz technologii parowej – naturalnej kontry wobec wszechogarniającego mrozu. Na zgliszczach minionej cywilizacji stają fundamenty Ostatniego Miasta – nadziei na lepsze jutro… Na jakiekolwiek jutro. Do czego będziesz zdolny by zapewnić je sobie i swoim pobratymcom? Frostpunk to prekursor gatunku society survival – nietypowego połączenia strategii i symulacji przetrwania. Zostań przywódcą zasilanego parą miasta – ostatniego bastionu ludzkości. Ukształtuj swoje społeczeństwo, dziel, rządź i buduj infrastrukturę zdolną stawić czoła umierającemu światu. Frostpunk stawia pytanie o to, do czego może posunąć się człowiek, gdy jest popchnięty do granic wytrzymałości, pozostawiając odpowiedź Tobie – czytamy o grze na stronie polskiego wydawcy.

Źródło: Cenega

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się