Będzie szansa sprawdzić nietypowe połączenie strategii i symulacji

Będzie szansa sprawdzić nietypowe połączenie strategii i symulacji
Newsy PC

Warto skorzystać z okazji.

Cenega informuje, że Frostpunk trafił do planu wydawniczego firmy. Tytuł ukaże się w wersji pudełkowej na komputery osobiste na początku 2018 roku i dostępny będzie w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Wszystkich, którzy chcieliby zagrać w grę Frostpunk przed premierą, Cenega zaprasza na T-Mobile Warsaw Games Week, które odbędzie się już 13-15 października w EXPO XXI w Warszawie. W strefie CENEGA zostaną przygotowane stanowiska PC z grą.

Wraz z końcem XIX wieku nastąpił koniec cywilizacji, jaką znaliśmy. Ci, którzy przetrwali, porzucili nieefektywną elektryczność na rzecz technologii parowej – naturalnej kontry wobec wszechogarniającego mrozu. Na zgliszczach minionej cywilizacji stają fundamenty Ostatniego Miasta – nadziei na lepsze jutro… Na jakiekolwiek jutro. Do czego będziesz zdolny by zapewnić je sobie i swoim pobratymcom? Frostpunk to prekursor gatunku society survival – nietypowego połączenia strategii i symulacji przetrwania. Zostań przywódcą zasilanego parą miasta – ostatniego bastionu ludzkości. Ukształtuj swoje społeczeństwo, dziel, rządź i buduj infrastrukturę zdolną stawić czoła umierającemu światu. Frostpunk stawia pytanie o to, do czego może posunąć się człowiek, gdy jest popchnięty do granic wytrzymałości, pozostawiając odpowiedź Tobie – czytamy o grze na stronie polskiego wydawcy.

Źródło: Cenega

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie