Freespace 2 za darmo i promocja na kosmiczne klasyki

Freespace 2 za darmo i promocja na kosmiczne klasyki
Gry za darmo Newsy PC

GOG.com zaprasza Interstellar Sale, na której znajdziemy mnóstwo okazji na gry bez DRM do 85% taniej.

Wejdźcie na główną stronę GOG.COM i odbierzcie Freespace 2 za darmo przed 27 września, przed godziną 15:00. Następnie odpalcie silniki kultowego myśliwca i weźcie udział w bitwie o ocalenie ludzkości w jednej z najlepszych symulacji kosmicznych, jakie kiedykolwiek stworzono.

GOG.COM organizuje nową wyprzedaż na rocznice premier kosmicznych klasyków. Przenieśmy się do roku 1994, by odwiedzić kolejnych jubilatów, którzy obchodzą swoje 25. rocznice. Eksploruj, wzmacniaj i wydobywaj złoża na setkach planet w losowo generowanych wszechświatach Wing Commander: Armada (-75%). Pozostałe części serii teraz również są dostępne w niższej cenie. Jeśli lubisz poczuć czasem dreszcz emocji, wciel się w rolę hakera i wybierz się w kosmiczną podróż w poszukiwaniu informacji, by odblokować systemy bezpieczeństwa komputera zniewolonego przez maniakalną formę sztucznej inteligencji w System Shock: Enhanced Edition (-85%), która zawiera również oryginalną wersję gry z CD-ROM jako dodatkową zawartość.

Sprawdź koniecznie jeszcze więcej gier o tematyce kosmicznej, dostępnych w ramach Interstellar Sale, w tym: No Man’s Sky (-50%), X4: Foundations (-25%), Stellaris (-75%), BATTLETECH (-66%), Surviving Mars (-66%), Star Trek: Judgment Rites (-66%), Dead Space (-75%), EVERSPACE (-80%) i inne.

Interstellar Sale na GOG.COM potrwa do 30 września, do godziny 15:00.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia