Forza Horizon 5 zajmuje sporo miejsca na dysku. Grę można już pobierać

Forza Horizon 5 - samochody
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Wymagania sprzętowe Forza Horizon 5 wskazywały, że gra zajmie bardzo dużo miejsca na dysku. Teraz poznaliśmy konkretny rozmiar pliku, który przyjdzie nam pobrać.

Aby cieszyć się rozgrywką w dniu premiery, musimy pobrać dość duże pliki. Oto ich dokładne rozmiary:

  • Xbox Series X|S: 103 GB
  • Xbox One: 116 GB
  • Windows: 103 GB
  • Steam: 103 GB

Pamiętajcie, że gra może otrzymać premierową aktualizację. Jeśli tak się stanie, czeka Was jeszcze trochę pobierania w dniu debiutu gry, czyli 9 listopada.

Gwoli przypomnienia, podane przez twórców wymagania wskazywały 110 GB wymaganego miejsca w przypadku komputerów osobistych. To bardzo dużo, ale biorąc pod uwagę grafikę tego tytułu i rozmiar jego świata, tak spory rozmiar plików nie jest większych zaskoczeniem.

Twórcy ujawnili też, że wystartował pre-load Forza Horizon 5. Jeśli zakupiliście grę na dowolnej platformie lub posiadacie aktywną subskrypcję Xbox Game Pass, możecie już ją pobierać z Microsoft Store. Póki co pre-load jest niedostępny na platformie Steam. Deweloperzy poinformują na swoich profilach społecznościowych, kiedy będzie można pobrać grę z platformy Valve.

Co ciekawe, pre-load jest nawet dostępny dla osób, które zamówiły pudełkowy pre-order. Wystarczy, że skorzystacie z aplikacji Xbox i za jej pośrednictwem pobierzecie pliki na swoją konsolę.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie