Forza Horizon 5 Meksyk zestawienie

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Wideo zestawia miejsca z Forza Horizon 5 z rzeczywistością. Ten Meksyk zachwyca!

Youtuber pokazał nagranie, na którym porównał Meksyk z Forza Horizon 5 ze zdjęciami realnych miejsc. Gra nie wypada tu bynajmniej słabo.

Forza Horizon 5 przed chwilą wjechała na półki sklepowe, zadowalając graczy i recenzentów. W sieci cały czas pojawiają się kolejne materiały prezentujące walory ścigałki. Autor kanału ElAnalistaDeBits na YouTube przygotował nagranie, na którym zestawia Meksyk z produkcji z rzeczywistością.

Na filmiku widzimy przepiękne krajobrazy i budynki, które można podziwiać na wycieczce do Meksyku. A jeśli ktoś nie chce tracić czasu na wyprawę na koniec świata, to zawsze może kupić sobie najnowszą Forzę i zwiedzić wirtualną wersję państwa. W sumie wyjdzie na to samo. Okazuje się bowiem, że miejsca z gry nie są wcale mniej doskonałe niż te realne.

FH5 jest dostępna na PC i Xboksie One i Series X/S. Jeśli zastanawiacie się, czy kupić grę, być może pomocna okaże się recenzja na łamach naszego Portalu. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%