Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Forza Horizon 4 dostaje najważniejszy trailer przed swoją premierą

Playground Games oraz Microsoft prezentują premierowy zwiastun Forza Horizon 4. Zapraszamy do oglądania.

Miejscem akcji dla Forza Horizon 4 będzie Wielka Brytania, którą odwiedzimy na konsolach Xbox One oraz komputerach PC z systemem Windows 10. Data premiery wyścigów została ustalona na 2 października 2018 roku, lecz już dzisiaj możemy zerknąć na premierowy zwiastun, który zamieszczamy poniżej.

Przypominamy, że w sieci wylądowało już sporo recenzji Forza Horizon 4 i jeśli chcecie zobaczyć, jak wypadły, zapraszamy do naszej poprzedniej wiadomości.

Forza Horizon 4 będzie zawierała 450 samochodów od 100 w pełni licencjonowanych producentów. Gra wrzuca nas do otwartego świata, w którym doświadczymy nie tylko zmiennych pór dnia oraz warunków pogodowych. Będą również zmienne pory roku. Wpłynie to na wszystkich graczy jednocześnie, którzy będą się znajdować na serwerach gry.

Deweloperzy zaznaczają, że Forza Horizon 4 zaoferuje rozgrywkę w płynności 60 klatek animacji na sekundę. Posiadacze konsol Xbox One X oraz komputerów PC skorzystają z rozdzielczości 4K oraz trybu HDR.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%