Fortnite sezon 9 Karnet Bojowy. Cena, szczegóły, zwiastun

Skoro sezon 9 Fortnite jest już  z nami, to można sięgnąć po nowy Karnet Bojowy, który oferuje ponad 100 wyjątkowych nagród do zgarnięcia oraz umożliwia odkrycie sekretów sezonu 9. 

Dopełnieniem każdego sezonu Fortnite jest Karnet Bojowy i nie inaczej jest tym razem. 9 sezon posiada własną przepustkę, dzięki której możemy zdobyć ciekawe nagrody i nie tylko. Oto szczegóły i filmik prezentujący nowości.

Fortnite sezon 9 Karnet Bojowy

Sięgając po Karnet Bojowy na sezon 9 Fortnite, czeka na Was ponad 100 wyjątkowych nagród do zgarnięcia. Cena? Nadal taka sama, czyli 950 V-dolców. Jak tłumaczy Epic Games, w tym sezonie przy zakupie karnetu bojowego natychmiast otrzymacie progresywne stroje K0guta i Roxi. Awansując karnet na kolejne stopnie, zdobędziecie nowe nagrody, na przykład podwójne kilofy, robo-kicię, zabawkę latający dysk i nie tylko! 100 stopień karnetu da wam sprawdzony w ogniu walki strój progresywny: Mściciel.

Nowy Karnet Bojowy posiada również ciekawą nowość, którą są Fortbajty. Wykorzystujcie wskazówki i znajdujcie je na wyspie, co pomoże wam zdobywać nagrody karnetu i odkrywać sekrety sezonu 9 – zachęcają twórcy gry.

Fortnite sezon 9 i nowa aktualizacja

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o nowym sezonie Fortnite, wszystko znajdziecie w naszych poprzednich wiadomościach. Przedstawialiśmy już pełną listę zmian aktualizacji 9.00 oraz pokazywaliśmy nowe miejscówki na mapie i filmowy zwiastun nowego sezonu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.