Forspoken trochę czasu nam zabierze. Znamy długość gry

Forspoken - nowy zwiastun wprowadza w błąd, lepiej uważać
Newsy PC PS5

Nadchodzące nowe IP od Square Enix ma zagwarantować nam sporo godzin zabawy. Forspoken wystarczy na 30 – 40 godzin samej tylko głównej fabuły.

Ostatnio o Forspoken znów staje się głośno, a to za sprawą dość nieodległej premiery. Oczekiwana nowa marka od Square Enix zadebiutuje na PS5 i PC już 24 stycznia 2023 roku. Twórcy zdradzają coraz więcej informacji o grze, a hiszpański portal 3djuegos dowiedział się bardzo ciekawej rzeczy od jednego z głównych twórców pozycji, Takeshiego Terada.

Terada zdradza, iż ukończenie Forspoken powinno zająć nam gdzieś około 30 – 40 godzin. Warto przy tym zaznaczyć, iż mowa o samej tylko głównej fabule gry. Oprócz tego czeka na nas mnóstwo aktywności pobocznych, zadania, możliwość odkrywania autorskiego świata i wiele więcej. Sam deweloper informuje również o bardzo „satysfakcjonującym” endgame’ie, który ma zadowolić niejednego fana RPG-ów.

W trakcie rozgrywki naturalnie będziemy ulepszać nie tylko naszą postać, ale również jej wyposażenie. Nauczymy się nowych czarów, odkryjemy kolejne wątki fabularne i poznamy resztę tego ciekawie wyglądającego świata fantasy. Teoretycznie oznacza to, że nie powinniśmy się nudzić. Zresztą, niedawny materiał zwiastuje nam naprawdę intrygującą pozycję i zdecydowanie odkupił grzechy wcześniejszego zwiastuna.

Brzmi to wszystko dobrze, bo 40 godzin jak na dość rozbudowaną grę z otwartym światem nie jest ani za małą, ani za dużą liczbą. Osobiście wolę raczej nieco krótsze pozycje, bo dłuższe często mają problem utrzymać wystarczający czas moje zainteresowanie. Z pewnością nie jest to jednak poziom AC Valhalla czy innych „olbrzymich i epickich RPG-ów”, których wielu graczy właśnie nie kończy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie