Szansa, by sprawdzić nowości przed premierą i przyczynić się do poprawienia For Honor

Szansa, by sprawdzić nowości przed premierą i przyczynić się do poprawienia For Honor
Newsy PC

W zeszłym tygodniu Ubisoft ujawnił tryb Tribute do For Honor, a teraz dowiedzieliśmy się, że posiadacze PC będą mogli go wypróbować jeszcze przed dodaniem do gry w ramach publicznego testu, który rozpocznie się 21 września i potrwa do 25 września.

Pamiętajcie jednak, że wszelkie postępy i nagrody uzyskane podczas publicznego testu nie zostaną zapisane, więc po oficjalnym udostępnieniu Tribute zaczynamy od zera. Celem testu jest przede wszystkim zebranie informacji zwrotnych od graczy, by dopracować nową formę zabawy przed ostateczną premierą. Ubisoft podkreśla też, że Tribute nie jest jeszcze sfinalizowane, zatem możemy natknąć się na błędy. Pomożecie deweloperowi namierzyć i wyłapać wszystkie bugi?

13 premier gier na nowy tydzień. I wojna światowa, realistyczne wyścigi, trochę kosmosu, RPG…

Tryb Tribute będzie dedykowany większym mapom, takim jak Ruiny Wieży, Kanion, Wioska, Stocznia czy Las.

Tribute to zabawa 4 na 4 graczy, którzy zamiast o punkty na mapie, mają walczyć o trzy ofiary (w formie podarku, przedmiotu). Jeśli znajdziemy ofiarę na mapie, będziemy musieli zanieść ją na specjalny ołtarz. W zależności od złożonej ofiary, zyskamy określony bonus:

  • Vindicator Blessing – zwiększa atak całej drużyny, a gracz kładący ofiarę na ołtarzu zyskuje prędkość oraz możliwość szybszego odebrania przedmiotu z rąk przeciwnika.
  • Guardian Blessing – dostajesz małą tarczę regenerującą, a na dodatek przeciwnik będzie miał trudniej, jeśli chodzi o odebranie nam kolejnej niesionej ofiary.
  • Oracle Blessing – zyskujemy coś na zasadzie widzenia przez ściany. Na mapie oraz radarze zobaczymy pozycję wroga, który niesie ofiarę na ołtarz.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie