For Honor ze sporą zmianą, na którą czekało wielu graczy

Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale.

Firma Ubisoft zapowiedziała, że 19 lutego For Honor w wersji na PC otrzyma dedykowaną infrastrukturę. Dokładne daty wdrożenia serwerów dla konsol pojawią się w wkrótce po wdrożeniu na PC. Dedykowane serwery zostaną wdrożone, jako jedna z aktualizacji, które czekają For Honor wraz z rozpoczęciem piątego sezonu (15 lutego) – Czas Wilków.

Wdrożenie dedykowanych serwerów zostało zapowiedziane latem ubiegłego roku, jako element stałego rozwoju For Honor. Po grudniowych otwartych testach zakończonych sukcesem, zespół deweloperów zebrał dane potrzebne do uruchomienia dedykowanej infrastruktury. W momencie premiery, dedykowane serwery będą skupione na trybach PVP, przez co skutecznie wyeliminują migracje sesji, wymagania NAT i ponowną synchronizację, co będzie skutkować nieprzerwanym doświadczeniem z gry i usprawnionym procesem matchmakingu. Zespół deweloperów będzie monitorował sytuację, aby zapewnić płynne przejście graczy PC nim wdrożona zostanie nowa infrastruktura na konsole.

Test Genesis Thor 300 TLK – na początek zabawy z e-turniejami

Dodatkowo do dedykowanych serwerów, Czas Wilków dostarczy kluczowe aktualizacje do pięciu Bohaterów oraz wiele aktualizacji, które dostosują postęp gracza, grę rankingową i wiele więcej. Świętując rocznicę gry, premiera Czasu Wilków zbiegnie się z początkiem trwającego 3 tygodnie specjalnego wydarzenia sezonowego, podczas którego gracze będą mogli zdobyć dodatkowe nagrody. Nowe tryby treningowe, które zadebiutują później w trakcie Piątego Sezonu, zaoferują zarówno nowym graczom jak i weteranom dodatkowe możliwości doskonalenia swoich umiejętności.

Źródło: Ubisoft

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: