Ubisoft rozdaje nagrody za to, że nie dostaliśmy… nagród

Rekompensata od dewelopera.

Jeśli graliście ostatnio w For Honor, mogliście mieć przez kilka dni problemy z otrzymaniem należnej nagrody po zakończeniu meczu. Na szczęście bug został odstrzelony (a raczej zasiekany toporem), a Ubisoft rozdaje graczom prezenty.

Oto krótki, lecz wyjaśniający wszystko komunikat od dewelopera:

Witajcie wojownicy,

Jak zapewne część z Was zauważyła, w tym tygodniu pojawił się problem, który sprawił, że gracze nie otrzymywali nagród po ukończonej grze. Przepraszamy za tą sytuację, a w ramach rekompensaty, gracze których dotknęła ta usterka otrzymają MELEE PACK (3 dni Statusu Czempiona i 1 skrzynia). Gracze na Xbox One którzy doświadczyli dwóch przypadków pogorszenia usług, otrzymają 2 wyżej wspomniane packi. Rozdanie rozpocznie się 22 czerwca o 16.00 czasu polskiego.

Dziękujemy za zrozumienie,

Zespół For Honor.

A Wy odebraliście już swoją paczkę?

Dobra zmiana wprowadzona po cichu. Ubisoft zaskakuje

21 czerwca przeprowadzono niewidoczną przerwę techniczną w For Honor, która nie wymagała wyłączenia serwerów gry. Dlatego nie każdy mógł od razu zauważyć, co tak naprawdę się zmieniło.

Na forum tytułu pojawił się jednak komunikat, według którego włączona została opcja dołączania do trwających meczów, a wyłączone zostało losowanie drużyn. Ta zmiana pozwoli graczom na dołączanie do sesji po tym, jak mecz został zakończony, ale zanim nowy się rozpocznie. Pozwoli to na trwanie sesjom dłużej bez konieczności opuszczania jej i ponownego wchodzenia, by kontynuować grę.

Gracze często narzekali właśnie na to, że po zakończonym meczu nie mogą wejść do lobby i poczekać na kolejną rozgrywkę. Teraz wszystkie sloty będą zapełniane gdy inni jeszcze grają, co przełoży się na szybsze kontynuowanie zabawy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.