Tak Ubisoft zachęca, by spędzić ten weekend przy For Honor

Skorzystacie z zaproszenia?

Ubisoft informuje, że w ten weekend odbędzie się pierwsze wydarzenie z dodatkowym doświadczeniem w For Honor. Zgarniemy je we wszystkich trybach gry.

Będziemy również aktywowali rozkaz Dominant Vanquisher w ten weekend za który możesz otrzymać 2,000 stali za ukończenie trybu Dominacji – czytamy na form dewelopera.

Wydarzenie z podwójnym doświadczeniem oraz rozkazy będą aktywne od 25 sierpnia 20:00 do 28 sierpnia 22:00 na wszystkich platformach.

Co przyniósł trzeci sezon w For Honor?

15 sierpnia wystartował trzeci sezon w For Honor, który otrzymał nazwę Gorycz i Chwała. Co konkretnie dostaniemy? Oto krótkie przypomnienie:

Na początek dwie postacie: Gàidhealer oraz Gladiator. Pierwszy z bohaterów dysponuje bronią o bardzo dużym zasięgu, jakiego nie ma żaden miecz w For Honor. Dodatkowo możemy przełączać się pomiędzy dwoma stylami walki: defensywny wzmocni naszą obronę, a ofensywny pozwoli na zastosowanie lepszych ataków, lecz ograniczy naszą możliwość blokowania ciosów przeciwnika. Gladiator jest natomiast lekko uzbrojonym i bardzo zwinnym osiłkiem.

Jakie mapy? Lokacja Warta to ruiny twierdzy, gdzie jedynie wieża jest w stanie nienaruszonym. Wikińska Wioska przenosi nas do nadmorskiej osady, gdzie możemy zginąć nie tylko z rąk przeciwnika, lecz zostać również zmiażdżonym przez… wielką beczkę najeżoną kolcami (zobaczycie ją na trailerze mapy).

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.