For Honor – nowa marka może zaskoczyć

Popularność wersji beta przerosła samych twórców.

Ubisoft przy okazji publikacji najnowszych wyników finansowych oraz przedstawienia planów na przyszłość, podzielił się także informacjami odnośnie najnowszych działań. Okazuje się, że beta wersja For Honor cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Tak dużą, że prześcignęła nawet liczbę graczy zainteresowanych testowaniem Tom Clancy’s The Division (co miało miejsce w zeszłym roku oraz obecnym w kilku etapach przed marcową premierą gry). Ubisoft co prawda nie podaje konkretnych danych, ale zaskakującym jest zapewne dla wielu sam fakt, że For Honor wyprzedza pod tym względem mocno reklamowane The Division.

For Honor to sieciowa gra akcji typu TPP, która zadebiutuje 14 lutego 2017 roku na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC. Gra zaoferować ma również tryb kampanii dla pojedynczego gracza. Głównym założeniem produkcji jest walka w nawiązujących do historycznych realiów okresu średniowiecza. Zmagać się tutaj mają przede wszystkim trzy frakcje: samurajów, rycerzy oraz wikingów. Producent postawił na taktyczne podejście do walk, co powinno zadowolić graczy, którzy lubią wyzwania.


For Honor broni się samo

Podczas tegorocznych targów E3 wielu graczy miało okazję przetestować nadchodzącą produkcję od UbisoftuFor Honor. Powstało sporo filmiku, a my prezentujemy kilka z nich poniżej. Nie da się ukryć, że For Honor może być jedną z ciekawszych gier z premierą na przyszły rok od Ubisoftu. Jest spora szansa, że wniesie lekki powiew świeżości do gatunku produkcji akcji.

Przepustka sezonowa dla For Honor na jeden rok

Większość gier od Ubisoftu jest wydawana w różnych wersjach i nie inaczej będzie z For Honor. Gra zadebiutuje w standardowej edycji, deluxe oraz gold. Ci, którzy zdecydują się na ostatnią z nich, otrzymają przepustkę sezonową. Jak podaje Ubisoft, będzie ona ważna przez rok i w jej ramach gracze będą mogli pobierać wszystkie mniejsze i większe dodatki do gry. Niestety nie poznaliśmy szczegółów zawartości przepustki, ale jak czytamy w Xbox Store, wkrótce mają zostać podane szczegóły na jej temat.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

77 Shares
Share77
+1
Tweet