Ubisoft mówi o kamieniu milowym w swojej grze. Możecie to sprawdzić dzisiaj osobiście

Wchodzicie do zabawy?

Przypominamy, że dzisiaj (14 grudnia) o godz: 14:00 rusza pierwszy otwarty test infrastruktury dedykowanych serwerów For Honor. Test zakończy 18 grudnia, o godzinie 14:00. Dotyczy to wszystkich platform, czyli PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Otwarty test dedykowanych serwerów to kolejny krok w procesie uruchomienia nowej infrastruktury online, które nastąpi w roku 2018. Uczestnicy, w zależności od stopnia uczestnictwa, otrzymają nagrody w grze oraz wezmą udział w loterii fantowej, w której do zdobycia będą unikatowe przedmioty z For Honor.

Otwarty test odbędzie się na specjalnym kliencie testowym, opartym w pełni o dedykowane serwery. Uczestnicy będą mogli skorzystać z pełnej obsady bohaterów, w trybie pojedynku 1 na 1, dominacji 4 na 4 i trybutu 4 na 4. Osoby zainteresowane uczestnictwem w teście mogą pobrać klienta testowego bezpłatnie, na wszystkie platformy, począwszy od 13 grudnia, godziny 14:00. Wszystkie nagrody w grze, otrzymane za uczestnictwo w otwartym teście, zostaną przypisane do głównego konta gracza, po zakończeniu wydarzenia. Nowi gracze, którzy kupią pełną wersję gry, zachowają zdobyte nagrody.

Przejście na dedykowane serwery to usprawnienie wyczekiwane przez graczy oraz ważny kamień milowy w procesie ciągłego wsparcia For Honor przez Ubisoft. Od czasu premiery gry zespół producencki wdrożył ponad 30 aktualizacji do gry, w tym udostępnił sześciu nowych bohaterów, sześć nowych map, nowe tryby, rozgrywki rankingowe, dodatkowe opcje personalizacji i nie tylko.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.