Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Football Manager 2020 za darmo – oferta przedłużona do 1 kwietnia

Jakiś czas temu w internecie pojawiła się informacja, że możemy uzupełnić kolekcję swoich gier o kolejną darmoszkę – świeżego Football Managera. Dobra informacja dla wszystkich, którzy pobłądzili i zwlekali: ofertę przedłużono o cały tydzień.

Niedawno SEGA i Studio Sports Interactive udostępniły bezpłatnie grę Football Manager 2020. Okazja miała trwać do jutra, ale firmy postanowiły jeszcze wydłużyć okres, w którym można zgarnąć ten tytuł za darmo. Teraz można to zrobić do 1 kwietnia. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do strony gry na Steamie. Pliki z managerem ważą 3,7 GB. By je pobrać, wystarczy kliknąć przycisk „Zagraj”.

Wygląda na to, że naprawdę warto – osoby, które miały już styczność z tą produkcją, mocno ją polecają (podobno bardzo wciąga, więc o wypełnienie czasu w dobie społecznej kwarantanny możecie być spokojni).

Przy okazji można też wspomnieć o innych tytułach, które są aktualnie dostępne bezpłatnie. I tak jeszcze przez dwa dni możemy upolować na Epic Games Store Watch Dogs i The Stanley Parable, a na GOG-u dostaniemy Wiedźmina: Edycję Rozszerzoną i Mable & The Wood. Warto również zainteresować się bezpłatnymi 14 dniami konta premium w World of Tanks (kody są rozdawane do 3 kwietnia) oraz sympatycznym Child of Light od Ubisoftu. Natomiast dla fanów gier mobilnych udostępniono darmowego Gwinta na Androida.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się