FOBIA St. Dinfna Hotel to horror, w którym mieszają się różne wymiary. Demo już dostępne

FOBIA St. Dinfna Hotel to horror, w którym mieszają się różne wymiary. Demo już dostępne
PC PS4 PS5

FOBIA St. Dinfna Hotel to ciekawie zapowiadający się horror, który zabierze nas w podróż między wymiarami. Bynajmniej nie jest to kolejny „symulator chodzenia”, a horror akcji pełną gębą.

Brazylijskie studio zachęca nas mrocznym hotelem i ciekawą rozgrywką.

FOBIA St. Dinfna Hotel otrzymało demo

Uwielbiamy dobre horrory, a w szczególności te autorstwa niewielkich deweloperów, które mogą zaskoczyć nas świeżymi pomysłami. Przez ostatnie lata gatunek trochę stał w miejscu, bo większość tego typu produkcji oferowała co prawda ciekawe pomysły, ale skupiała się przede wszystkim na chodzeniu. Cieszą więc zapowiedzi horrorów, w których faktycznie możemy własnoręcznie obronić się przed najróżniejszymi maszkarami.

Jedną z takich gier będzie FOBIA St. Dinfna Hotel od brazylijskiego Pulsatrix Studios. Deweloperzy zachęcają nas do gry, obiecując ciekawe uniwersum splecione z intrygującą historią. Wcielimy się bowiem w uzbrojonego w kamerę dziennikarza, który wyrusza do mrocznego hotelu. Na miejscu, co oczywiste, rzeczy przybierają nieciekawy obrót.

Całe tło fabularne skupia się na dziwnej sekcie łączącej nowoczesną technologię z religią. W grę wchodzą pokręcone eksperymenty na równoległych liniach czasowych oraz takie związane z ludzką genetyką. No cóż… wow. Miejmy nadzieję, że w praniu uda się przedstawić tak interesującą historię.

Gra to klasyczny horror FPP, w którym do wyboru mamy szereg broni palnej. Musimy bronić się przed maszkarami z innych wymiarów, a za swoisty „teleporter” między światami robi nasz wierny aparat. Deweloperzy sporo pracy włożyli w zagadki środowiskowe, które są personalizowane dla każdego gracza.

Szkoda tylko, że do tej pory nie poznaliśmy daty premiery. Niemniej gra zyskała właśnie bezpłatne demo na Steam, które pobierzecie z tego miejsca. Dajcie znać, co sądzicie o pomyśle twórców na historię i rozgrywkę!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie