Figurka Nathana Drake’a za prawie 1400 zł

Coś dla prawdziwych fanów serii.

Jeśli graliście w Uncharted 4: Kres Złodzieja, to zapewne znacie jeden z najbardziej satysfakcjonujących sposobów na powalenie przeciwnika, kiedy to Nathan wyskakuje w górę i wali pięścią prosto w zdezorientowaną twarz przeciwnika. Ruch ten został świetnie oddany w sesji Motion Capture, a teraz będziecie mogli przenieść klimat tej akcji do swojego pokoju.

Naughty Dog oraz Sony Interactive Entertainment America przedstawiły specjalną wersję limitowanej figurki z Nathanem, która pokazuje tego efektownego finishera. Figurkę można zamówić poprzez PlayStation Gear Store, cena nie jest mała bo wynosi 350 dolarów, czyli prawie 1400 zł. Figurka ma jednak około 50 centymetrów wysokości, więc jest naprawdę spora. Wyprodukowanych zostanie tylko 1500 egzemplarzy, więc kto wie, czy nie jest to przyszłościowa inwestycja. Limitowane edycje cieszą się sporym zainteresowaniem po latach.

Producent podaje, że figurki będą wysyłane do klientów w okolicach maja tego roku. Poniżej znajdziecie galerię zdjęć produktów.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.