FIFA 23 taniej o 25% w promocji. Tutaj złożysz pre-order

FIFA 23 bez Rosjan. EA
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeszcze w tym miesiącu wybiegniemy na murawę i strzelimy bramkę w FIFA 23. Premiera tuż tuż, więc dobrze zaopatrzyć się we własny egzemplarz gry, by zdążyć na pierwszy gwizdek. Zaopatrzyć i… oczywiście przy tym oszczędzić.

FIFA 23 nadchodzi wielkimi krokami i mamy ostatnie chwile przed meczem, by kupić grę w przedsprzedaży. EA Sports jak zawsze wprowadza do nowej odsłony popularnej serii sporo nowości, które mamy nadzieję, przypadną do gustu fanom wirtualnej piłki nożnej.

Gra kosztuje na Origin 299,90 zł, ale to nie znaczy, że nie można jej nabyć taniej. Wystarczy nieco poszperać, by natknąć się na dobrą ofertę ze sklepu Instant Gaming. Tam wychodzi znacznie mniej.

KUP FIFA 23 W PRE-ORDERZE W INSTANT GAMING

Po raz kolejny polecamy Instant Gaming jako sprawdzony i wiarygodny sklep z grami cyfrowymi. Jeśli zamierzacie zagrać w FIFA 23 na konsolach PlayStation lub Xbox, możecie w nim kupić taniej również subskrypcje PS Plus oraz Xbox Game Pass. Bez wspomnianych abonamentów nie będziecie mieli dostępu do rozgrywek on-line w FIFA 23, a to przecież kwintesencja zabawy.

FIFA 23 Ultimate Edition i zagrasz przed premierą

Warto dodać, że FIFA 23 jest dostępna również w edycji Ultimate, która daje nam dodatkowe profity. W takim pakiecie dostajemy:

  • Gra FIFA 23
  • 4600 FIFA Points
  • Dostęp do gry 3 dni przed premierą
  • Karta piłkarza „Obiecujące transfery” (OTW) (niewymienna)
  • Karta piłkarza z pierwszej drużyny tygodnia (niewymienna)
  • Kylian Mbappé na wypożyczeniu na 5 meczów FUT
  • Ambasadora FUT do wyboru na 3 mecze wypożyczenia w FUT
  • Uzdolnionego wychowanka w trybie kariery
FIFA-23FIFA-23-Ultimate
ZAMÓW FIFA 23 EDEYCJA STANDARDOWAZAMÓW FIFA 23 EDYCJA ULTIMATE

W tym roku czeka na nas sporo nowości w FIFA 23. Czeka na nas m.in. tryb Chwile FUT, czyli nowy wariant rozgrywki dla jednego gracza, w którym mamy wykonywać określone zadania (scenariusze). Będziemy w nim rozgrywać mecze o różnej długości i z różnymi celami do wykonania. Co powiecie np. za strzelenie gola bramkarzem bez wykonywania podań? Więcej o nowościach w FIFA 23 pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło: Materiał powstał we współpracy z Instant Gaming

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie